PCPLUS Gamer Ryzen 5 9600X 32GB 2TB SSD RTX 5070 12GB gaming namizni računalnik
PCPLUS Gamer Ryzen 5 9600X 32GB 2TB SSD RTX 5070 12GB gaming namizni računalnik
148671
Ste pripravljeni na najvišjo gaming izkušnjo? Predstavljamo vam popolnoma vrhunski PCplus GAMER računalnik, ki bo vaše srce pognal v nebo. Z najnovejšimi zmogljivimi komponentami bo vaš e igranje zasijalo v vsej svoji slavi. Računalnik je namenjen igranju iger tudi v najvišjih ločljivostih.
| Procesor: | AMD Ryzen 5 9600X 3,9/5,4GHz, 6 jeder, 12 niti, 120mm hladilnik be quiet!/Antec/Sharkoon |
|---|---|
| Osnovna plošča: | B650M, ASUS / ASRock |
| Pomnilnik: | 32GB (2x16GB) 6000 MT/s DDR5, KINGSTON ali G.Skill, 2 prosti reži |
| Kapaciteta diska: | 2TB NVMe PCIe 4.0 SSD, Kingston, do 6000 / 5000 MB/s |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 |
| Mrežna kartica: | 2,5 Gb Ethernet |
| Zvočna kartica: | Realtek 7.1 |
| Priključki: | Zadaj plošča: 1x USB 3.2 Type-C 3x USB 3.2 Type-A 4x USB 2.0 1x Realtek 2.5Gb Ethernet 3x Avdio priključki 1x PS/2 kombiniran priključek za tipkovnico/miško Grafična kartica: Spredaj: |
| Napajalnik: | 800W 80Plus Gold |
| Ohišje: | Midi ATX, RGB, okno, 3 RGB ventilatorji spredaj, 1 zadaj |
| Operacijski sistem: | brez |
| Certifikati: | CE, 80Plus Gold |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: | 465 x 225 x 485 mm |





