PCPLUS Gamer Ryzen 5 9600X 16GB 1TB GeForce RTX 5060 8GB gaming namizni računalnik
PCPLUS Gamer Ryzen 5 9600X 16GB 1TB GeForce RTX 5060 8GB gaming namizni računalnik
148116
Predstavljamo vam popolnoma vrhunski PCplus GAMER z najnovejšimi zmogljivimi komponentami bo vaše igranje zasijalo v vsej svoji slavi. Računalnik je namenjen igranju iger v srednjih loč ljivostih in podrobnostih.
Srce je zmogljiv procesor najnovejše AMD arhitekure, šestjedrni AMD Ryzen 5 9600X, ki vas popeljal v nove svetove in dimenzije igranja. Za hlajenje je poskrbljeno z dodatnim hladilnikom s 120mm ventilatorjem be Quiet!/Antec za tiho in hladno delovanje.
Procesor deluje v povezavi s 16GB 6000MT/s DDR5 KINGSTON/G.Skill pomnilnika v dvokanalnem načinu, kar ponuja optimalno delovanje in po AMD priporočilu. Na voljo sta še dve prosti reži, če želite ram tudi nadgraditi. Za bliskovit zagon sistema, iger in vseh podatkov je tukaj izjemno hitri 1 TB KINGSTON M.2 PCIe 4.0 NVMe SSD, s katerim boste dosegli nov vrh hitrosti in uč inkovitosti v shranjevanju podatkov.
| Procesor: | AMD Ryzen 5 9600X 3,9/5,4GHz, 6 jeder, 12 niti, 120mm hladilnik be quiet!/Antec/Sharkoon |
|---|---|
| Osnovna plošča: | ASUS B650, TUF GAMING |
| Pomnilnik: | 16GB (2x8GB) 6000 MT/s DDR5, KINGSTON ali G.Skill, 2 prosti reži |
| Kapaciteta diska: | 1 TB NVMe PCIe 4.0 SSD, Kingston 6000/4000 MB/s |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | GeForce RTX 5060 8GB GDDR7 |
| Mrežna kartica: | 2,5 Gb Ethernet, TUF LANGuard |
| Zvočna kartica: | Realtek 7.1, 24-Bit/192 kHz, Premium audio kondenzatorji |
| Priključki: | Zadaj plošča: 1x USB 3.2 Type-C 3x USB 3.2 Type-A (1x 10Gbps) 4x USB 2.0 1x Realtek 2.5Gb Ethernet 3x Avdio priključki 1x PS/2 kombiniran priključek za tipkovnico/miško Grafična kartica: Spredaj: |
| Napajalnik: | 800W 80PLUS Gold |
| Ohišje: | ANTEC Midi ATX, RGB, okno |
| Operacijski sistem: | brez |
| Certifikati: | CE, 80Plus Gold |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: | 210 x 486 x 471 mm |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |





