Patriot Viper VP4000 Mini 1TB M.2 2230 PCIe Gen4 x4
Patriot Viper VP4000 Mini 1TB M.2 2230 PCIe Gen4 x4
VP4000M1TBM23
Mini SSD Patriot Viper VP4000 je opremljen z najnovejšim PCIe Gen4 x4 krmilnikom za izjemno hitrost prenosa podatkov. Združljiv z NVMe 1.4 in ONFi 4.2 za izboljšano zmogljivost. Vgrajeni toplotni senzor omogoča učinkovito hlajenje. Podpora za SMART in TRIM ukaze.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Krmilnik | Zgrajen z najnovejšim krmilnikom PCIe Gen4 x4 |
| Združljivost NVMe | NVMe 1.4 |
| Podpora Flash | ONFi 4.2 način Flash, do 1600MT/s |
| Medpomnilnik | Podpira medpomnilnik gostiteljskega pomnilnika |
| Toplotni senzor | Vgrajen toplotni senzor za toplotno dušenje |
| Delovna temperatura | 0 ~ 70 °C |
| Podpora ukazom | Ukazi SMART in TRIM |
| Tehnologija | SmartECC |
| Podprti O/S | Windows® 7 / 8.0 / 8.1 / 10 / 11 |
| Združljivo s | STEAM DECK, ASUS ROG ALLY |
| Kapaciteta | 1000 GB |
| Dimenzije | 0.38 x 3 x 2.2 cm |
| Teža | 3g |
| Zaporedno branje (CDM) | do 5.000 MB/s |
| Zaporedno pisanje (CDM) | do 3.500 MB/s |
| Zaporedno branje (Steam Deck) | do 3200 MB/s* |
| Zaporedno branje (ASUS ROG ALLY) | do 5000 MB/s* |
| TBW | 250TB |
| Certifikati | CE/FCC/UKCA/BSMI/RoHS |

