Patriot 64GB 120MB/s TAB300 USB 3.2 spominski ključek
Patriot 64GB 120MB/s TAB300 USB 3.2 spominski ključek
PSF64GT300DS3U
PATRIOT TAB300 je kompakten in zmogljiv spominski ključek z zmogljivostjo 64 GB, ki omogoča hitro in zanesljivo shranjevanje vaših podatkov. Z vmesnikom USB 3.2 Gen.1 dosega hitrosti branja do 120 MB/s, kar omogoča hiter prenos datotek.
Ključek je primeren za širok spekter operacijskih sistemov in se ponaša z izjemno majhno in lahko zasnovo, zaradi česar je idealen za vsakodnevno uporabo na poti ali v pisarni.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Model | TAB300 |
| Kapaciteta | 64 GB |
| Barva | Siva |
| Vmesnik | USB 3.2 Gen.1 |
| Hitrost branja | do 120 MB/s |
| Dimenzije | 2.35 x 1.22 x 0.6 cm |
| Teža | 3,3 g |
| Certifikati | CE / FCC / RoHS |
| Združljivost | Windows® 11, Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7, Linux 2.4 in novejši, Mac® OSX 10.6 in novejši |





