Patriot 32GB 100MB/s Rage R550 USB 3.2 + USB-C spominski ključek
Patriot 32GB 100MB/s Rage R550 USB 3.2 + USB-C spominski ključek
PE32GR550DSAD
PATRIOT spominski ključek Rage R550 s kapaciteto 32 GB je vsestranska rešitev za hitro in enostavno prenašanje podatkov. Opremljen je z vmesnikoma USB 3.2 Gen.1 in USB-C, kar omogoča uporabo na različnih napravah, vključno z najnovejšimi prenosniki, tablicami in pametnimi telefoni.
Zasnova omogoča doseganje hitrosti branja do 100 MB/s, kar zagotavlja učinkovito upravljanje večjih datotek in varno shranjevanje v kompaktni obliki. Ključek je primeren tako za profesionalno kot vsakodnevno uporabo, kjer je potrebna zanesljivost in kompatibilnost z različnimi operacijskimi sistemi.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Model | Rage R550 |
| Kapaciteta | 32 GB |
| Barva | Črna |
| Vmesnik | USB 3.2 Gen.1 + USB-C |
| Hitrost branja | do 100 MB/s |
| Dimenzije | 5.5 x 2.1 x 1 cm |
| Teža | 24,8 g |
| Certifikati | CE / FCC / RoHS |
| Združljivost | Windows® 11, Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7, Linux 2.4 in novejši, Mac® OSX 10.6 in novejši |





