NAS strežnik za 6 diskov, 4GB rama; 2x10Gb mreža
NAS strežnik za 6 diskov, 4GB rama; 2x10Gb mreža
TS-632X-4G
Stroškovno učinkovit NAS s 6 ležišči 10GbE, zasnovan za pospešitev vaših delovnih obremenitev
Izkoristite potencial pomnilniške zmogljivosti s 6 ležišči in izkoristite hitrost 10 GbE s TS-632X!
Ta vsestranska rešitev za shranjevanje ponuja varno varnostno kopiranje, hiter prenos, podporo za vsebniške aplikacije in še veliko več. Stroškovno učinkovit,
a zmogljiv TS-632X poenostavi učinkovitost delovnega toka, ne da bi presegel vaš proračun.
Štirijedrni za večopravilnost
Štirijedrni 2,0 GHz procesor in 4 GB non-ECC RAM (razširljiv na 16 GB, podpira ECC RAM)
| Lastnost | Podatki |
|---|---|
| CPU | AnnapurnaLabs, podjetje Amazon Alpine AL524, 4-jedrni, 2,0 GHz; 64-bit ARM |
| Encryption Engine | da |
| Sistemski pomnilnik | 4GB SODIMM DDR4 (1 x 4GB) |
| Največji pomnilnik | 16GB (1 x 16GB), opcijsko |
| Pomnilniška reža | 1 x SODIMM DDR4 |
| Podpira pomnilnik ECC | da |
| Flash pomnilnik | 512 MB (Dual Boot OS protection) |
| Ležišča za diske | 6 x 3,5-palčni SATA 6Gb/s, 3Gb/s |
| Združljivost pogonov | 3,5-palčna ležišča, HOT SWAP; 3,5-palčni trdi diski SATA; 2,5-palčni trdi diski SATA; 2,5-palčni pogoni SATA SSD |
| SSD caching | da |
| Mreža | 2x (2,5G/1G/100M); 2x 10 Gigabit Ethernet Port 10GbE SFP+; Wake on LAN (WOL) |
| PCIe reža | 1x PCIe Gen 3 x4 |
| Dimenzije PCIe kartice | 190×68,9×18,76mm |
| USB | 2x 3.2 Gen1 |
| Dimenzije (VxŠxG) | 226,5 × 235 × 165 mm |
| Teža (neto) | 2,5 kg |
| Teža (bruto) | 4,96 kg |
| Delovna temperatura | 0 – 40 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 – 70 °C |
| Relativna vlažnost | 5–95 % RH brez kondenzacije |
| Napajalnik | 120W adapter (12VDC), 100-240VAC |
| Ventilator | 2 x 90mm, 12VDC |
| Varnostna reža | Kensington |
| Standardna garancija | 2 leti |





