NAS strežnik za 4 diske 4GB ram, 10Gb SFP+ mreža
NAS strežnik za 4 diske 4GB ram, 10Gb SFP+ mreža
TS-432X-4G
Stroškovno učinkovit NAS s 4 ležišči 10GbE, zasnovan za pospešitev vaših delovnih obremenitev
Izkoristite potencial pomnilniške zmogljivosti s 4 ležišči in izkoristite hitrost 10GbE s TS-432X!
Ta vsestranska rešitev za shranjevanje ponuja varno varnostno kopiranje, hiter prenos, podporo za vsebniške aplikacije in še veliko več. Stroškovno učinkovit, a zmogljiv TS-432X poenostavi učinkovitost delovnega toka, ne da bi presegel vaš proračun.
Štirijedrni za večopravilnost
Štirijedrni 2,0 GHz procesor in 4 GB non-ECC RAM (razširljiv na 16 GB, podpira ECC RAM)
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| CPU | AnnapurnaLabs (Amazon) Alpine AL524, 4-core 2.0 GHz; 64-bit ARM |
| Encryption Engine | da |
| Sistemski pomnilnik | 4 GB SODIMM DDR4 (1 × 4 GB) |
| Največji pomnilnik | do 16 GB (1 × 16 GB, opcijsko) |
| Pomnilniška reža | 1 × SODIMM DDR4 |
| ECC podpora | da |
| Flash pomnilnik | 512 MB (Dual Boot OS protection) |
| Ležišča za diske | 4 × 3,5″ SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s |
| Podprti diski | 3,5″ SATA HDD; 2,5″ SATA HDD; 2,5″ SATA SSD |
| Hot-swap | da |
| SSD cache pospeševanje | da |
| Mreža | 2 × 2,5 GbE; 1 × 10 GbE RJ45; 1 × 10 GbE SFP+ |
| PCIe reža | 1 × PCIe Gen3 x4 |
| Dimenzije PCIe kartice | 190 × 68,9 × 18,76 mm |
| USB | 2 × USB 3.2 Gen1 |
| Dimenzije (V׊×G) | 165 × 170 × 226,5 mm |
| Teža (neto) | 1,99 kg |
| Teža (bruto) | 4,8 kg |
| Delovna temperatura | 0 – 40 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 – 70 °C |
| Relativna vlažnost | 5–95 % RH (brez kondenzacije) |
| Napajanje | 90 W (12 VDC, 100–240 VAC) |
| Ventilator | 1 × 120 mm, 12 VDC |
| Garancija | 2 leti |





