NAS strežnik za 4 diske 4GB ram, 10Gb SFP+ mreža
NAS strežnik za 4 diske 4GB ram, 10Gb SFP+ mreža
TS-432X-4G
Stroškovno učinkovit NAS s 4 ležišči 10GbE, zasnovan za pospešitev vaših delovnih obremenitev
Izkoristite potencial pomnilniške zmogljivosti s 4 ležišči in izkoristite hitrost 10GbE s TS-432X!
Ta vsestranska rešitev za shranjevanje ponuja varno varnostno kopiranje, hiter prenos, podporo za vsebniške aplikacije in še veliko več. Stroškovno učinkovit, a zmogljiv TS-432X poenostavi učinkovitost delovnega toka, ne da bi presegel vaš proračun.
Štirijedrni za večopravilnost
Štirijedrni 2,0 GHz procesor in 4 GB non-ECC RAM (razširljiv na 16 GB, podpira ECC RAM)
Visoka hitrost 10GbE SFP+
Povezljivost z enimi vrati 10GbE poveča hitrost prenosa za intenziven prenos podatkov
in skrajša čas varnostnega kopiranja.
2.5GbE je obvezen!
Izkoristite SMB Multichannel ali Port Trunking z vgrajenimi dvojnimi vrati 2.5GbE za povečanje pasovne širine in hitrosti dostopa.
| Procesor (CPU) | AnnapurnaLabs Amazon Alpine AL524, 4-jedrni, 2,0 GHz, 64-bit ARM |
| Sistemski pomnilnik (RAM) | 4 GB SODIMM DDR4 (1 x 4GB) |
| Največji podprt pomnilnik | 16 GB (1 x 16 GB) opcijsko |
| Pomnilniška reža | 1 x SODIMM DDR4 |
| Podpora za ECC pomnilnik | Da |
| Flash pomnilnik | 512 MB (Dual Boot OS protection) |
| Ležišča za diske | 4 x 3,5-palčni SATA 6 Gb/s in 3 Gb/s |
| Združljivost pogonov | 3,5-palčni HDD SATA, Hot swap 2,5-palčni HDD SATA 2,5-palčni SSD SATA |
| Podpora za SSD predpomnilnik | Da |
| Mreža | 2x 2,5G/1G/100M Ethernet 1x 10 Gigabit Ethernet Port (10GbE SFP+) |
| PCIe reža | 1x PCIe Gen 3 x4 |
| Dimenzije PCIe kartice | 190 x 68,9 x 18,76 mm |
| USB priključki | 2x USB 3.2 Gen1 |
QNAP Gmbh 47877 Karl-Arnold-Straße 26 DE astincaseanu@qnap,com