NAS strežnik za 2 diska, 4GB ram, 2,5Gb mreža
NAS strežnik za 2 diska, 4GB ram, 2,5Gb mreža
TS-216G
Zasnovan za domače uporabnike in uporabnike v majhnih pisarnah, 2-bay 2.5GbE NAS TS-216G dosega visoko zmogljivost in pametno upravljanje kot učinkovito in zanesljivo shranjevanje datotek. Ne samo, da lahko uživate v enostavnem dostopu do datotek, skupni rabi in sinhronizaciji z več napravami, ampak tudi izvajate orodja za produktivnost in večpredstavnostne aplikacije za racionalizacijo vaših delovnih tokov in upravljanja podatkov.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| CPU | ARM 4-jedrni procesor Cortex-A55 2,0 GHz |
| CPE arhitektura | 64-bit ARM |
| Grafični procesor | Mali-G52 |
| Enota za plavajočo vejico | da |
| Encryption Engine | da |
| Strojno pospešeno prekodiranje | da |
| Nevronska procesna enota (NPU) | da |
| Sistemski pomnilnik | 4 GB vgrajenega (nerazširljiv) |
| Opomba RAM | Rezervira del RAM-a za skupni grafični pomnilnik |
| Flash pomnilnik | 4 GB (Dual Boot OS protection) |
| Ležišča za diske | 2 × 3,5″ SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s; HOT SWAP |
| Podprti diski | 3,5″ SATA HDD / 2,5″ SATA SSD |
| Gigabit Ethernet | 1 × RJ45 |
| 2,5G Ethernet | 1 × 2,5G/1G/100M |
| Wake on LAN (WOL) | da |
| Jumbo okvir | da |
| USB 2.0 | 2 × |
| USB 3.2 Gen1 | 1 × |
| Oblika | Tower / stolp |
| LED indikatorji | Status sistema, LAN, USB, HDD1~2 |
| Gumbi | Power, Reset, USB Copy |
| Dimenzije (V׊×G) | 165 × 102 × 220,6 mm |
| Teža (neto) | 1,45 kg |
| Teža (bruto) | 2,41 kg |
| Delovna temperatura | 0 – 40 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 – 70 °C |
| Relativna vlažnost | 5–95 % RH (brez kondenzacije) |
| Napajanje | min. 65 W (12 VDC), 100–240 VAC |
| Poraba (mirovanje) | 4,973 W |
| Poraba (delovanje) | 13,907 W |
| Ventilator | 1 × 120 mm, 12 VDC |
| Sistemsko opozorilo | brenčalo |
| Kensington ključavnica | da |
| Garancija | 2 leti |
| Maks. CIFS povezave | 200 |





