Monitor Samsung S27BG650EU ODYSSEY G6, 27″, VA, 16:9, 2560×1440, DP, 2xHDMI,SMART, WI-FI
Dobavljivo predvidoma: 2-4 delovne dni
Šifra: LS27BG650EUXEN Kategorije: , , Oznaka:
LS27BG650EUXEN
Ločljivost QHD (2560×1440) s frekvenco osveževanja 240 Hz in odzivnim časom 1 ms. Smart Gaming Monitor: Takojšen dostop do najboljših pretočnih storitev in konzolnih iger (XBOX App). Aplikacija Airplay 2 in Apple TV+. 1000R ukrivljen zaslon. QHD in zaslon HDR600 zagotavljata kristalno čisto sliko z najboljšim kontrastom. AMD FreeSync Premium Pro. Vrata HDMI 2.1, vrata DP, vgrajen Wifi in Bluetooth.
Velikost zaslona 68,58 cm (27,0″)
Ločljivost 2560 x 1440 ( QHD ) 16:9
Nastavljiv po višini DA
Zaslon na dotik NE
Zvočniki DA Adaptive sound
ukrivljen zaslon DA 1000R
Prilagodljivo osveževanje FreeSync FreeSync Premium Pro
Namen monitorja Gaming Smart
Priključki 2x HDMI 2.1, DP, izhod za slušalke, Wi-Fi, Bluetooth, USB Hub
Tip matrike VA
Svetilnost 350 cd/m2
Kontrast 2,500:1(Typ.)
Odzivni čas 1ms (GTG)
Vidni kot 178/178
Hitrost osveževanja max 240 Hz
Število barv in barvni gamut Max 1B
Nastavljivost zaslona Height/Swivel/Tilt/Pivot
VESA standard 100X100
Barva Črna
Energijski razred F
Mere (Š x V x G) 615,8 x 578,3 x 311,1 mm
Mere brez stojala 596.736 x 335.664mm
Teža 6,4 kg
Dodatne informacije VESA DisplayHDR 600
Priloženo napajalni kabel, DP kabel, dalinjski upravljanlik
Garancija v mesecih 24
Teža6,40 kg
Proizvajalec
Garancija mesecev
24
Diagonala zaslona
27"