Monitor Samsung S27BG400EU ODYSSEY G4, 27″, IPS, 16:9, 1920×1080, DP, 2xHDMI
Dobavljivo predvidoma: 2-4 delovne dni
Šifra: LS27BG400EUXEN Kategorije: , , Oznaka:
LS27BG400EUXEN
Velikost zaslona 68,58 cm (27,0″)
Ločljivost 1920 x 1080 ( FHD ) 16:9
Nastavljiv po višini DA
Zaslon na dotik NE
Zvočniki NE
ukrivljen zaslon NE
Prilagodljivo osveževanje G-Sync
Namen monitorja Gaming
Priključki 2x HDMI, DP, izhod za slušalke
Tip matrike IPS
Svetilnost 400 cd/m2
Kontrast 1000:1
Odzivni čas 1ms (GTG)
Vidni kot 178/178
Hitrost osveževanja max 240 Hz
Nastavljivost zaslona Height/Swivel/Tilt/Pivot
VESA standard 100X100
Barva Črna
Energijski razred e
Mere (Š x V x G) 614.7 x 571.1 x 244.8 mm
Mere brez stojala 614.7 x 376.6 x 85.4 mm
Teža 5,3 kg
Priloženo napajalni kabel, HDMI kabel
Garancija v mesecih 24
Teža5,30 kg
Proizvajalec
Garancija mesecev
24
Diagonala zaslona
27"