Monitor Samsung 27 G51F Odyssey G5, VA, 2560×1440, 2x HDMI, DP, 180Hz
Monitor Samsung 27 G51F Odyssey G5, VA, 2560×1440, 2x HDMI, DP, 180Hz
LS27FG510EUXEN
Samsung Odyssey G5 LS27FG502EUXEN je 27-palčni gaming monitor, ustvarjen za igralce in zahtevnejse uporabnike, ki zelijo kombinacijo visoke ločljivosti, hitrega odziva in tekočega prikaza. Monitor ponuja QHD ločljivost 2560 x 1440, ki prikaze izjemno ostre in podrobne slike ter vec prostora za delo ali igro, medtem ko IPS panel zagotavlja natančne barve in siroke kote gledanja za bolj poglobljeno vizualno izkušnjo. Z osvezevanjem do 180 Hz in hitrim odzivnim časom 1 ms je vsak premik tekoč in brez motenj, kar se posebej izkaže pri hitrih akcijskih igrah, športnih simulacijah ali tekmovalnih naslovih.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0″) |
| Ločljivost | 2560 x 1440 ( QHD ) 16:9 |
| Nastavljiv po višini | DA |
| Zaslon na dotik | NE |
| Zvočniki | NE |
| ukrivljen zaslon | NE |
| Prilagodljivo osveževanje | FreeSync |
| Namen monitorja | Gaming |
| Priključki | 2x HDMI (2.0), DP (1.4), USB hub |
| Tip matrike | VA |
| Svetilnost | 300 cd/㎡ |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odzivni čas | 1ms (MPRT) |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178/178 |
| Hitrost osveževanja | Maks. 180 Hz |
| Število barv in barvni gamut | Maks. 16.7M |
| Nastavljivost zaslona | Višina, rotacija, pivot, nagib |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | F; https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2244039 |
| Mere (Š x V x G) | 618,2 x 520,6 x 234,2 mm |
| Mere brez stojala | 618,2 x 376,9 x 92,4 mm |
| Teža | 4,6 kg |
| Dodatne informacije | HDR10 |
| Priloženo | Kabel HDMI, DP |
| Garancija v mesecih | 24 |





