Monitor DELL U5226KW
Monitor DELL U5226KW
210-BTFW
Prvi 52-palčni ukrivljen 6K monitor za poglobljeno delovno izkušnjo in povečano produktivnost. Ima frekvenco osveževanja 120 Hz ter široko vidno polje z gladkimi in odzivnimi vizualnimi vsebinami. Prikaže resnično žive barve z 99 % DCI-P3 / Display P3 barvno pokritostjo ter širok vidni kot z IPS Black tehnologijo, ki zagotavlja globlje črne odtenke s kontrastnim razmerjem 2.000 : 1. Izkusite hitro povezljivost in prenos slike s priklopom Thunderbolt 4, ki zagotavlja napajanje do 140 W moči z enim samim kablom. Učinkovita večopravilnost z uporabo treh PC virov, ki jo omogoča funkcija “slika v sliki” ter možnost priklopa tipkovnice, video signala in miške na vse izvore hkrati.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Velikost zaslona | 130,81 cm (51,5″) |
| Ločljivost | 6144 x 2560 24 : 10 (6K) |
| Nastavljiv po višini | DA do 90 mm |
| Zaslon na dotik | NE |
| Zvočniki | DA 2 x 9 W |
| ukrivljen zaslon | DA 4,200R |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Profesionalni |
| Priključki | 1 x USB Type-C TB4 (napajanje do 140W), 2 x DP 1.4 (HDCP 2.2), 2 x HDMI 2.0 (HDCP 2.2), RJ-45 (2.5GbE), USB 3.0 Hi-Speed Hub s funkcijo KVM (3 x USB-C upstream, 5 x USB-A, 2x USB-C downstream) |
| Tip matrike | IPS Black, nebleščeč |
| Svetilnost | max 350 cd/m2 |
| Kontrast | 2000:1 statični |
| Odzivni čas | 5 ms (siva na siva) |
| Velikost pike | 0.196 mm x 0.196 mm |
| Vidni kot | 178° / 178° |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 1,07 miljard, 100% BT.709, 100% sRGB, 99% DCI-P3, 99% P3 |
| Nastavljivost zaslona | nagib -5° do +10°, vodoravni zasuk (-20° do 20°), višina (do 9 cm) |
| VESA standard | 100 x 100 mm, 200 x 100 mm, 200 mm x 200 mm |
| Barva | črna / srebrna |
| Energijski razred | G; https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2415042 |
| Mere (Š x V x G) | 1223,26 mm x 576,83 – 666,75 mm x 255.01 mm |
| Mere brez stojala | 1223,26 mm x 529,08 mm x 112.09 mm |
| Teža | 18.14 kg |
| Dodatne informacije | funkcija “slika v sliki”, KVM (podpora za tipkovico, video signal in miško) |
| Priloženo | Kabli: 1x HDMI, 1x DisplayPort, 1x USB 3.0 A-C upstream, 1x USB Type-C TB4, 1 x napajalni |
| Garancija v mesecih | 36 |




