Monitor DELL SE2726D
Monitor DELL SE2726D
210-BVSG
Monitor DELL SE2726D je sodobno oblikovan monitor, namenjen uporabnikom, ki iščejo kakovostno sliko in zanesljivo delovanje pri vsakodnevni rabi. Njegov večji zaslon omogoča udobno delo z dokumenti, pregledno večopravilnost in prijetno izkušnjo pri ogledovanju vsebin, kjer pride do izraza dobra ostrina in jasnost prikaza. Monitor je zasnovan z mislijo na praktičnost in uporabniško udobje. Preprost, eleganten videz se brez težav prilagodi različnim delovnim okoljem – od domače pisarne do profesionalnih poslovnih prostorov. Slika ostaja stabilna in prijazna očem tudi pri daljši uporabi, kar pripomore k večji zbranosti in učinkovitosti.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0″) |
| Ločljivost | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Nastavljiv po višini | NE |
| Zaslon na dotik | NE |
| Zvočniki | NE |
| Ukrivljen zaslon | NE |
| Prilagodljivo osveževanje | AMD FreeSync technology |
| Namen monitorja | Domača raba |
| Priključki | 1x HDMI ((HDCP 1.4 and HDCP 2.3) (Supports up to QHD 2560 x 1440 144Hz, VRR, HDR as specified in HDMI 2.1 TMDS; 1 x DP 1.4 |
| Tip matrike | IPS, nebleščeč |
| Svetilnost | 300 cd/m2 |
| Kontrast | 1.500: 1 |
| Odzivni čas | 1 ms MPRT |
| Velikost pike | 0.23310 mm x 0.23310 mm |
| Vidni kot | 178° vertikalno/ 178° horizontalno |
| Hitrost osveževanja | 144 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 16.7 milijonov, 99% sRGB (CIE 1931) |
| Nastavljivost zaslona | nagib -5° do +21° |
| VESA standard | 100 mm x 100 mm |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | e |
| Mere (Š x V x G) | 613.50 mm x 435,04 mm x 224,63 mm |
| Mere brez stojala | 613.50 mm x 435,04 mm x 48.10 mm |
| Teža | 4,14 kg (brez stojala 3,40 kg) |
| Dodatne informacije | / |
| Priloženo | Monitor, stojalo, napajalni kabel, HDMI kabel, navodila za uporabo |
| Garancija v mesecih | 36 |





