Digitus množilnik HDMI 4×1 4K/60Hz DS-45323
Digitus množilnik HDMI 4×1 4K/60Hz DS-45323
DS-45323
Množilnik HDMI 4×1 4k/60Hz, ki poskrbi, da vidite svojo sliko na še štirih dodatnih zaslonih (Lahko tudi na televizijah oz. projektorjih). Podpira ločljivost do 4k/60Hz /4096 x 2160p)…
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Podpora ločljivosti | HDMI® do 4K / 60 Hz (4096 x 2160p) |
| Hitrost prenosa podatkov | 18 Gbps (6 Gbps na kanal) |
| Podprti barvni formati | RGB 4:4:4 / YCbCr 4:4:4 / YCbCr 4:2:2 / YCbCr 4:2:0 |
| Barvna globina | 36-bitno (12 Gbps na kanal) |
| HDCP | 2.2 / 1.4 |
| 3D podpora | Da |
| HDR podpora | Da (High Dynamic Range) |
| Kaskadno povezovanje | Do 8 razdelilnikov |
| Delovna temperatura | 0°C ~ 45°C |
| Poraba energije | 2 W (5 V / 0,5 A) |
| Ohišje | Kovina |
| Barva | Črna |
| Število izhodov | 2 |
| Vhodni signal | HDMI |
| Izhodni signal | HDMI |
| Vhod za video povezavo | HDMI |
| Vsebina paketa | 1x Množilnik HDMI 4×1, 1x kabel Mikro USB – USB A |





