Cablexpert množilnik HDMI 2×1 4K DSP-2PH4-03
Cablexpert množilnik HDMI 2×1 4K DSP-2PH4-03
DSP-2PH4-03
Cablexpert množilnik pošlje en signal HDMI na dva ločena monitorja, projektorja ali televizorja. Digitalni ojačevalec v množilniku poveča razdaljo prenosa in izboljša kakovost signala. Množilnik podpira 3D video.ne na električno omrežje.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Vhodi | 1x HDMI 19-pin ženski vhod |
| Izhodi | 2x HDMI 19-pin ženski izhod |
| Podpora | HDCP 1.4 |
| Ločljivost | do 3840×2160 @ 30Hz |
| Barve | 30bit, 36bit (odvisno od priključene strojne in programske opreme) |
| Blu-ray podpora | 24/50/60fps/HD-DVD/xvYCC |
| Avdio podpora | DTS-HD, Dolby-trueHD, DTS, Dolby-AC3, DSD, HD(HBR) |
| Skupna dolžina kablov | do 20m AWG26 HDMI kabla |
| Dolžina pri 4K | do 8m vhodni kabel, do 12m izhodni kabel |
| Video ojačevalec | 0,5–1,0 Vp-p, do 225MHz pasovne širine, DDC signal 5 Vp-p |
| Napajanje | 5V DC, 1A |
| Dimenzije | 70 x 60 x 20 mm |
| Paket vsebuje | 1x Množilnik |
| 1x USB napajalni kabel | |
| 1x Navodila |





