Mikrotik SXTsq Lite2 zunanja dostopna točka
Mikrotik SXTsq Lite2 zunanja dostopna točka
RBSXTSQ2ND
Mikrotik brezžična zunanja mostovna dostopna točka RBSXTsq2nD deluje pri hitrosti do 300 Mbit/s na 2.4GHz frekvenci ter vsebuje 1x 10/100 Mbps RJ45 vhod. Dostopna točka ima tudi Quick-Set funkcijo, ki omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Arhitektura | MIPSBE |
| Procesor | QCA9533 |
| Število jedr | 1 |
| Frekvenca procesorja | 650 MHz |
| Licenca | RouterOS Level 3 |
| Dimenzije | 129 x 129 x 34 mm |
| RAM | 64 MB |
| Velikost pomnilnika FLASH | 16 MB |
| Temperatura delovanja | -40°C ~ 70°C |
| Število DC vhodov | 1 (PoE-IN) |
| PoE vhod | 10-30 V, pasivni PoE (priložen napajalnik 24V 0.38A) |
| Največja poraba energije | 5W |
| Frekvenčni pas delovanja | 2.4 GHz |
| EIRP 2.4 GHz (največja energija za radijsko frekvenco) | 25 dBm (MCS7) |
| Ojačanje 2.4GHz | 10 dBi |
| Brezžični 2.4GHz standardi | 802.11b/g/n |
| Hitrost 2.4GHz | do 300 Mbit/s |
| Brezžični 2.4GHz čip | QCA9533, dual chain |
| Usmeritev | 60° |
| Generacija Wi-Fi | 4 |
| Omrežni priključki | 1x 10/100 RJ45 priključek |
| Gumbi | Reset gumb |
| Paket vsebuje | 1x Dostopna točka, 1x Napajalnik, 1x Kovinska vezica, 1x PoE vmesnik, 1x Navodila |





