Mikrotik stikalo Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN
Mikrotik stikalo Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN
CRS112-8P-4S-IN
CRS112-8P-4S-IN je osem gigabitno stikalo PoE PoE, ki ponuja različne možnosti izhodne moči: 802.3af / pri PoE / PoE in pasivni PoE, štirje priključki SFP pa omogočajo optične povezave za podporo povezav do do 1 Gbps.
MikroTik CRS112-8P-4S-IN je kompaktno pametno stikalo z 8 PoE+ Gigabitnimi priključki in 4 SFP režami za optične povezave. Z RouterOS licenco L5 omogoča napredno upravljanje omrežja, idealno za manjša podjetja in profesionalne uporabnike.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Koda izdelka | CRS112-8P-4S-IN |
| Arhitektura | MIPSBE |
| Oznaka procesorja | QCA8511 |
| Število jeder procesorja | 1 |
| Nazivna frekvenca procesorja | 400 MHz |
| Dimenzije | 200 × 142 × 44 mm |
| Licenca | RouterOS 5 |
| Operacijski sistem | RouterOS |
| Pomnilniški modul | 128 MB |
| Velikost shranjevanja | 16 MB |
| Vrsta shranjevanja | FLASH |
| MTBF | Približno 200’000 ur pri 25C |
| Število DC vhodov | 2 (priključek DC) |
| Vhodna napetost vtičnice | DC 18-28 V / 48-57 V |
| Največja poraba energije | 160 W |
| Največja poraba energije brez priključkov | 10 W |
| Vrsta hlajenja | Pasivno |
| PoE-izhodna vrata | Eter1-Eter8 |
| PoE izhod | 802.3af/at |
| Največji izhod na vrata (vhod 18-30 V) | 1 A |
| Največji izhod na vrata (vhod 30–57 V) | 450 mA |
| Največji skupni izhod | 2,8 A (18 V-28 V) in 1,4 A (48 V-57 V) |
| 10/100/1000 Ethernet vrata | 8 |
| Število 1G ethernet priključkov s PoE izhodom | 8 |
| SFP vrata | 4 |
| Serijska konzolna vrata | RJ45 |
| Monitor temperature | PCB |

