Mikrotik mrežno stikalo CSS326-24G-2S RM
Mikrotik mrežno stikalo CSS326-24G-2S RM
CSS326-24G-2S+RM
Cloud Smart Switch 326-24G-2S + RM je Gigabitno ethernet stikalo z 24 vrati in 2 SFP + priključkoma. Ponuja hitrost žične povezave ter številne napredne funkcije, kot so VLAN konfiguracija in filtriranje prometa. Podpira tudi 1,25 Gb SFP in 10 Gb SFP + module.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Oznaka modela | CSS326-24G-2S+RM |
| Operacijski sistem | SwOS |
| Pomnilnik | 2 MB |
| Vrsta shranjevanja | FLASH |
| PoE | DA, podpira Passive PoE |
| PoE vhodna napetost | 10–30 V |
| Število vtičnic | 2 (DC, PoE-IN) |
| Napajalni priključek | ~19 W |
| Ethernet povezava | 24 × 10/100/1000 Mbit/s Gigabit Ethernet |
| Nadzor napetosti | DA |
| SFP+ vmesnik | 2 |
| Dimenzija artikla | 440 × 144 × 44 mm |
| Ohišje | Rackmount / vgradni |

