MikroTik hAP ac lite usmerjevalnik (RB952Ui-5ac2nD)
MikroTik hAP ac lite usmerjevalnik (RB952Ui-5ac2nD)
RB952UI-5AC2ND
MikroTik hAP ac lite je vsestranska brezžična dostopna točka, idealna za domove, manjše pisarne ali študentske sobe. Omogoča hkraten prenos podatkov na dveh frekvencah – 2,4 GHz in 5 GHz – kar pomeni bolj stabilno povezavo in manj motenj, tudi ko je povezanih več naprav.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Arhitektura | MIPSBE |
| Procesor | QCA9531 |
| Število jedr | 1 |
| Frekvenca procesorja | 650 MHz |
| Licenca | RouterOS Level 4 |
| Dimenzije | 113 x 89 x 28 mm |
| RAM | 64 MB |
| Velikost pomnilnika FLASH | 16 MB |
| Temperatura delovanja | -30°C ~ 70°C |
| Število DC vhodov | 2 (DC vtič, PoE-IN) |
| PoE vhod | pasivni PoE 12-30 V (priložen napajalnik 24V 1.2A) |
| PoE izhod | pasivni PoE (Ether5) |
| Max izhod na priključek (vhod < 30V) | 500 mA |
| Max skupni izhod | 500 mA |
| Največja poraba energije | 8 W |
| Frekvenčni pas Wi-Fi | 2.4 GHz in 5 GHz |
| EIRP 2.4 GHz | 16 dBm (MCS7) |
| EIRP 5 GHz | 16 dBm (MCS9) |
| AC hitrost | AC750 |
| Ojačanje 2.4GHz | 2 dBi |
| Brezžični 2.4GHz standardi | 802.11b/g/n |
| Hitrost 2.4GHz | do 300 Mbit/s |
| Brezžični 2.4GHz čip | QCA9531, dual chain |
| Ojačanje 5GHz | 2 dBi |
| Brezžični 5GHz standardi | 802.11a/n/ac |
| Hitrost 5GHz | do 433 Mbit/s |
| Brezžični 5GHz čip | QCA9887, single chain |
| Generacija Wi-Fi | 5 |
| Mrežni priključki | 5x 10/100 RJ45 priključek |
| USB vmesnik | 1x USB tip-A (s podporo za 3G/4G modem ali dodaten pomnilnik) |
| Maksimalni tok USB | 1A |
| Ostalo | Reset gumb, možnost montaže na zid |
| Paket vsebuje | 1x Usmerjevalnik, 1x Napajalnik, 1x Navodila |





