Mikrotik CRS328-24P-4S RM MikroTik Cloud Usmerjevalnik/Stikalo
Mikrotik CRS328-24P-4S RM MikroTik Cloud Usmerjevalnik/Stikalo
Mikrotik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S RM je profesionalno Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom namenjeno vgradnji v komunikacijsko omaro. Vsebuje 24x gigabitnih vhodov ter 4x SFP (10GB) kletko in ponuja samodejno zaznavanje izhodnega napajanja na priključkih (802.3.af/at PoE/PoE in pasivni PoE). Usmerjevalnik ima tudi Quick-Set funkcijo, ki omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom…
Naprava ima funkcijo »Dual boot«, ki vam omogoča izbiro med dvema operacijskima sistemoma – RouterOS ali SwOS. Če želite imeti poenostavljen operacijski sistem s posebnimi funkcijami preklopa, uporabite SwOS. Če želite uporabljati usmerjevalnik in druge funkcije nivoja 3 v računalniku CRS, uporabite RouterOS. Iz želenega operacijskega sistema lahko izberete RouterOS, SwOS ali nastavitve za nalaganje RouterBOOT.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Arhitektura | ARM 32bit |
| Procesor | 98DX3236 |
| Število jedr | 1 |
| Frekvenca procesorja | 800 MHz |
| Dimenzije | 443 x 305 x 44 mm |
| Licenca | RouterOS Level 5 |
| Operacijski sistem | RouterOS / SwitchOS (dual boot) |
| RAM | 512 MB |
| Velikost pomnilnika FLASH | 16 MB |
| Temperatura delovanja | -20°C ~ 60°C |
| AC vhodni priključek | 110 – 240V |
| PoE izhod | da (24x 802.3af/at PoE/PoE+ ali pasivni PoE) |
| PoE izhodni priključki | Ether1-Ether24 |
| Max izhod na priključek (vhod > 30V) | 450 mA |
| Max izhod na priključek (vhod < 30V) | 1000 mA |
| Max skupni izhod | 20 A |
| Največja poraba energije | 494 W |
| Največja poraba energije brez priključkov | 44 W |
| Ethernet priključki | 24x 10/100/1000 RJ45 |
| Optični priključki | 4x SFP+ kletka / 10G ali 1.25G (s podporo DDMI) |
| Serijska vrata | 1x RS232 RJ45 priključek |
| Senzor temperature | Da |
| Gumb za izbiro načina | Da |
| Reset gumb | Da |
| Hlajenje | aktivno (2x ventilator) |
| L1 throughput | 64.000 Mbps |
| Garancija | 1 leto |





