LOGITECH ZONE VIBE 100 Brezžične z mikrofonom grafit slušalke
LOGITECH ZONE VIBE 100 Brezžične z mikrofonom grafit slušalke
981-001213
Lahke in udobne brezžične Bluetooth slušalke s 40 mm gonilniki. Imajo zložljiv mikrofon z izničevanjem šumov. Li-Ion baterija omogoča do 20 ur poslušanja glasbe in do 18 ur pogovorov. Polnjenje z USB-C kablom dolžine 1,5 m. Na levi slušalki so tudi gumbi za upravljanje glasnosti, klicev in povezovanja.
| Proizvajalec: | LOGITECH |
|---|---|
| Tip: | naglavne |
| Povezljivost: | brezžična |
| Priklopi: | Bluetooth |
| Mikrofon: | Frekvenčni odziv: 100 ~ 8 kHz |
| Domet / kabel: | do 30 m |
| Dimenzije: | 183 x 169,7 x 73 mm |
| Barva: | grafit |
| Masa (neto): | 185 g |
| Dodatno: | SLUŠALKE: – Audio gonilniki: 40 mm – Frekvenčni odziv ob glasbi: 20 Hz-20 KHz – Frekvenčni odziv ob govoru: 100 ~ 8 kHz – Občutljivost: 118,0?3 dB pri 1mW @1 kHz – Največja glasnost: 100 ~ 8 kHzBATERIJA: – Čas predvajanja: 18 ur govora, do 20 ur poslušanja glasbe – Polnjenje preko: USB-C – Polnilni kabel: USB-C |
| Vsebina paketa: | slušalke, USB-C polnilni kabel, potovalna torbica, dokumentacija |
| Garancija | 24 mesecev |





