LOGITECH Pebble 2 M350S Bluetooth brezžična roza miška
LOGITECH Pebble 2 M350S Bluetooth brezžična roza miška
910-007014
KAKO SE BOSTE IZRAZILI, JE ODVISNO OD VAS.
Ne spoštujte vsakdanjosti. Izogibajte se dolgočasnosti.
Z miško Pebble Mouse 2 dodajte vsakdanjiku pridih svoje barvitosti. Miška z več barvami in še pametnejšo tehnologijo.
ZASNOVANA TAKO, DA JE DRUGAČNA.
Z uro Pebble Mouse 2 M350s pokažite svetu, kdo ste. Minimalistična, tanka in okrogla miška je zasnovana tako, da izstopa.
Ne ustavimo se le pri edinstvenem dizajnu, ampak poskrbimo, da so naši izdelki tudi odgovorno izdelani. Miška Pebble Mouse 2 je na voljo v različnih barvah, izdelanih iz več kot 50% reciklirane plastike. Vsebnost plastike v miški Pebble Mouse 2 M350s: najmanj 58% reciklirane plastike, razen plastike v tiskanem veznem sklopu (PWA) in embalaži. Zato lahko izberete barvo, ki ustreza vašemu vzdušju.
PRIPRAVLJENA NA ODHOD, KO STE TUDI VI
Kompaktna in pripravljena na velike korake. Njena lahka in prenosna zasnova pomeni, da lahko miško pospravite v torbo, kadar koli in kjer koli.
ENOSTAVNO NAKUPOVANJE NAPRAV
S pritiskom na gumb Easy-Switch preklapljajte med tremi napravami. Združljiv z operacijskimi sistemi Windows, macOS, iPadOS in Android. Združljiv z operacijskimi sistemi Windows 10, 11 ali novejšimi, macOS 11 ali novejšimi, iPadOS 14 ali novejšimi, Android 9.0 ali novejšimi, Chrome OS, Linux. Deluje s Chromebookom..
ŠŠŠ – TIŠJE KLIKANJE
Slišite to? Ne? Odlično.
| Proizvajalec: | LOGITECH |
|---|---|
| Povezljivost: | brezžična |
| Tip: | Optična |
| Ločljivost: | Razpon DPI: 400-4000 dpi (v celoti nastavljivo s korakom 100DPI); Nazivna vrednost: 1000 dpi |
| Barva: | roza |
| Masa (neto): | 76 g |
| Domet: | 10 m |
| Dodatne lastnosti: | Barva:Tonal Rose : 910-007014 Baterija:Tip: 1 AA alkalne Življenska doba: 24 mesecev |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dimenzije: | 106.7 x 58.7 x 26.62 mm |





