LOGITECH G515 LIGHTSPEED TKL brezžična RGB Tactile mehanska gaming slotisk bela tipkovnica
LOGITECH G515 LIGHTSPEED TKL brezžična RGB Tactile mehanska gaming slotisk bela tipkovnica
920-012539
Logitech G515 LIGHTSPEED TKL brezžična gaming tipkovnica ponuja vrhunsko zmogljivost in estetiko z nizkim profilom. Stopite na višjo raven z opremo, zasnovano za intenzivne trenutke igranja in prilagojeno gaming izkušnjo.
NIZKI PROFIL. VISOKA ZMOGLJIVOSTI.
Logitech G515 LIGHTSPEED TKL ponuja hitrost, natančnost in prilagodljivost z elegantno, kompaktno obliko brez numeričnega dela. Ta brezžična gaming tipkovnica vključuje tri načine povezljivosti, mehanska stikala GL, dvojne PBT tipke, konstrukcijo za zmanjšanje hrupa ter RGB osvetlitev LIGHTSYNC.
Splošno | |
|---|---|
| Lokalizacija tipk | US inter. – SLO gravura |
| Vrsta tipkovnice | Igralna |
| Višina profila tipk | Srednja |
| Mehanska | Da |
| Stikala | Logitech GL Tactile |
| Priklop | USB-A in Bluetooth |
| Brezžična povezava | Da |
| Barva | bela |
Oprema | |
| Polnilne baterije | Da |
| Osvetljenost znakov | Da |
| Multimedijske tipke | Da |
| Naslon za zapestja | Ne |
| USB vhod na tipkovnici? | Ne |
Podrobnosti | |
| Pot tipke | 3,2 mm |
| Točka proženja | 1,3 mm |
| Sila proženja | 45 g |





