Digitus line repeater DisplayPort 8K DS-55524
Digitus line repeater DisplayPort 8K DS-55524
DS-55524
Line repeater za podaljševanje DisplayPort signala do 30m brez izgube kvalitete. Ker je majhen in kompakten omogoča diskretno namestitev.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Vmesniki | 1x DP vhod, 1x DP izhod, 1x mikro-USB vhod |
| Podprte ločljivosti | 8K/30Hz, 4K/120Hz, 4K/60Hz |
| Podaljšanje razdalje 8K/30Hz | do 15 m (DP kabel AWG 28 ali višji) |
| Podaljšanje razdalje 4K/60Hz | do 30 m (kabel DP AWG 28 ali višji) |
| Podpora HDR | Da (visok dinamični razpon) |
| Specifikacija | VESA DisplayPort 1.4 |
| Napajanje | Preko Micro-USB kabla |
| Prenos podatkov | 1,62 Gbps / 2,7 Gbps / 5,4 Gbps / 8,1 Gbps |
| Ohišje | Aluminij |
| Dimenzije | D 6 x Š 2,3 x V 1,8 cm |
| Teža | 17 g |
| Barva | Srebrna |
| Vsebina paketa | 1x Line repeater – DisplayPort 8K, 1x Micro USB kabel 80 cm, 1x Navodila |





