Digitus line extender/repeater USB 3.0 do 5m DA-73104
Digitus line extender/repeater USB 3.0 do 5m DA-73104
DA-73104
Digitus line extender/repeater oz. podaljšavalec signala naprave USB 3.0 do 5m, ne potrebuje dodatnega zunanjega napajanja, napajanje iz USB vmesnika na računalniku.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Izdelek | Aktivni kabel za podaljšanje USB 3.0 signala – podpira hitrosti prenosa podatkov do 5 Gbps |
| Vezni nabor | SN65LVPE502 |
| Vmesniki | 1x USB 3.0 tip A ženski vmesnik, 1x USB 3.0 tip A moški vmesnik |
| Ojačevalec | Vgrajen ojačevalec pomaga ohranjati USB SuperSpeed kakovost signala |
| Namen | Za razširitev razdalj do 5m več od običajnega kabla, brez izgube signala |
| Plug & Play | Da |
| Podpora OS | Windows 2000/XP/Vista/7/8, Mac OS v9.0 in novejše |
| Napajanje | Ne potrebuje dodatnega zunanjega napajanja |
| Specifikacija | USB specifikacija verzija 1.1, 2.0 in 3.0 skladnost |
| Priklop | Priklop na USB vmesnik računalnika |
| Vir napajanja | Napajanje iz USB vmesnika na računalniku |
| Debelina kabla | 28 AWG |
| Standardi in certifikati | USB 3.0, CE, RoHS, WEEE, UL 20726 |
| Vsebina paketa | 1x Ojačevalnik, 1x Navodila |





