Digitus line extender/repeater USB 3.0 do 15m DA-73106
Digitus line extender/repeater USB 3.0 do 15m DA-73106
DA-73106
Digitus podaljšavalec signala naprave USB 3.0 do 15m, ne potrebuje dodatnega zunanjega napajanja, napajanje iz USB vmesnika na računalniku…
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Izdelek | Aktivni kabel za podaljšanje USB 3.2 Gen1 (USB 3.1 Gen1 / USB 3.0) signala – podpira hitrosti prenosa podatkov do 5 Gbps |
| Vezni nabor | GL3523, PM25LD512 |
| Vmesniki | 1x USB 3.2 Gen1 tip A ženski vmesnik, 1x USB 3.2 Gen1 tip A moški vmesnik |
| Ojačevalec | Vgrajen ojačevalec pomaga ohranjati USB SuperSpeed kakovost signala |
| Plug & Play | Da |
| Podpora OS | Windows 2000/XP/Vista/7/8.x/10, Mac OS X, Linux |
| Kabel | Trojno oklopljeni kabel, dolžina 15 m |
| Združljivost nazaj | Povratno združljiv z USB 2.0 in USB 1.1 |
| Priklop | Priklop na USB vmesnik računalnika |
| Napajanje | Napajanje iz USB vmesnika na računalniku |
| Priporočena dolžina priključene naprave | Največ 1.2 m |
| Vsebina paketa | 1x Ojačevalnik, 1x Navodila |
| Opomba | Glede na trenutno specifikacijo USB.org so tehnični podatki USB 3 izdelkov prilagojeni; nova poimenovanja: USB 3.2 Gen1 (predhodno USB 3.0 / USB 3.1 Gen1) in USB 3.2 Gen2 (predhodno USB 3.1 / USB 3.1 Gen2) |





