Digitus line extender/repeater USB 10m DA-73100-1
Digitus line extender/repeater USB 10m DA-73100-1
DA-73100-1
Digitus Line extender/repeater oz. podaljšavalec signala za naprave USB, za prekoračitev 7m omejitvene USB razdalje, idealno za povezavo naprav med prostori, dolžine 10m.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Izdelek | DIGITUS podaljšavalec signala naprave USB – podpira hitrosti prenosa podatkov do 480 Mbps |
| Vmesniki | 1x USB tip A ženski vmesnik , 1x USB tip A moški vmesnik |
| Ojačevalec | Vgrajen ojačevalec pomaga ohranjati USB Hi-Speed kakovost signala |
| Namen | Za prekoračitev 7m omejitvene USB razdalje – idealno za povezavo naprav med prostori |
| Podpora OS | Podpira Plug-N-Play; primerno za operacijske sisteme Windows XP, Vista, 7, 8 in Mac OS 9.x ter novejše |
| Napajanje | Ne potrebuje dodatnega zunanjega napajanja |
| Specifikacija | Skladno z USB specifikacijo verzija 1.1 in 2.0 |
| Priklop | Priklop na USB vmesnik računalnika |
| Vir napajanja | Napajanje iz USB vmesnika na računalniku |
| Kabel | Kabel dolžine 10 m |
| Ohišje | Plastično ohišje |
| Certifikati | Certifikati CE in FCC |
| Vsebina paketa | Paket vsebuje: 1x Ojačevalnik z 10m kabla, 1x Navodila |





