LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 16″ 3,2K OLED Core Ultra 9 285H 64GB 2TB RTX5070 Windows 11 Pro na dotik prenosni računalnik 83L0001CSC
LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 16″ 3,2K OLED Core Ultra 9 285H 64GB 2TB RTX5070 Windows 11 Pro na dotik prenosni računalnik 83L0001CSC
149247
Lenovo Yoga Pro 9 16IAH10 je vrhunski ustvarjalni prenosnik, zasnovan za uporabnike, ki od naprave pričakujejo profesionalno zmogljivost, zanesljivost in brezkompromisno vizualno izkušnjo. Ohišje iz kakovostne aluminijeve zlitine daje napravi prestižen občutek, hkrati pa zagotavlja robustnost, ki jo potrebujete pri vsakodnevnem delu ali zahtevnih ustvarjalnih projektih.
| Proizvajalčeva koda | 83L0001CSC |
|---|---|
| EAN koda: | 0198156554895 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 16″ 3,2K (3200×2000) Tandem OLED, 1600nits (peak) / 1000nits (običajno) Glossy / Anti-fingerprint, 100% DCI-P3, 100% Adobe RGB, 100% sRGB, 120Hz, Eyesafe, Dolby Vision, Flicker Free, DisplayHDR 1000, AGC Dragontrail Glass, Touch, X-Rite, PureSight Pr |
| Procesor: | Intel Core™ Ultra 9 285H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo do 5.4GHz, 24MB Intel® Smart Cache |
| Pomnilnik: | 64GB LPDDR5x-8400 (na plošči, ni nadgradljiv) |
| Kapaciteta diska: | 2x 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Grafična kartica: | NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB GDDR7 |
| Mrežna kartica: | samo brezžična povezava |
| Brezžična mrežna oprema: | Wi-Fi 7, 802.11be 2×2 + BT5.4 |
| Čitalec kartic: | SD |
| Priključki: | 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On 1x USB-A (USB 5Gbps) 2x Thunderbolt 4, z USB PD 65-100W in DisplayPort 2.1 1x HDMI 2.1, do 8K/60Hz 1x slušalke / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x SD čitalec kartic 1x Slim tip napajalni konektor |
| Tipkovnica: | osvetljena, slovenska |
| Kazalna naprava: | sterklena brez gumbov, podpira Precision TouchPad (PTP), 95 x 150 mm |
| Zvočniki: | 6 zvočnikov, 2W x4 (nizkotonci), 2W x2 (visokotonci), optimizirani z Dolby Atmos, Smart Amplifier (AMP) |
| Spletna kamera: | 5.0MP + IR z E-shutter, IR za Windows Hello |
| Baterija: | 84Wh |
| Material: | aluminij |
| Barva: | Luna Grey (siva) |
| Dimenzije: | 362,72 x 253,69 x 17,9 mm |
| Masa (neto): | od 2,07 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Razširitvene reže: | 1x M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 slot (zasedena) 1x M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slot (zasedena) |
| Dodatno: | X-Rite tovarniška strojna kalibracija MIL-STD-810H military test Eyesafe Certified 2.0 TUV Rheinland Flicker Free TUV Rheinland Low Blue Light (strojna rešitev) |
| Garancija | 24 mesecev |





