LENOVO ThinkStation P3 Tower Gen 2 Intel Ultra 7 265K 32GB 1TB 30HT005TZY Windows 11 Pro tipkovnica + miška Tower namizni računalnik
LENOVO ThinkStation P3 Tower Gen 2 Intel Ultra 7 265K 32GB 1TB 30HT005TZY Windows 11 Pro tipkovnica + miška Tower namizni računalnik
148815
ThinkStation P3 Tower Gen 2 je zasnovan za uporabnike, ki potrebujejo zanesljivo in zmogljivo delovno postajo za profesionalne aplikacije. Ohišje polne velikosti omogoča izjemno razširljivost, stabilno hlajenje in dolgo ž ivljenjsko dobo, kar ga postavlja v sam vrh rešitev za inženiring, oblikovanje, analitiko in druge napredne delovne procese.
| Procesor: | Intel Core Ultra 7 265K, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo do 5.5GHz, 30MB Intel Smart Cache |
|---|---|
| Osnovna plošča: | Intel W880 |
| Pomnilnik: | 1x 32GB UDIMM DDR5-5600, 3 proste reže, do 256GB |
| Kapaciteta diska: | 1x 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 Performance NVMe Opal |
| Optična enota: | DVD RW |
| Grafična kartica: | Integrirana Intel Graphics |
| Mrežna kartica: | Intel I219-LM, 1x GbE RJ-45 |
| Zvočna kartica: | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC623-CG |
| Razširitvene reže: | 4x DDR5 UDIMM, dual-channel |
| Priključki: | Spredaj: 1x USB-C (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2×2), prenos podatkov 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x slušalke / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x mikrofon (3.5mm) Zadaj: 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), ena podpira Smart Power On 1x HDMI 2.1 TMDS 2x DisplayPort 1.4 1x Ethernet (GbE RJ-45) 1x line-out (3.5mm) |
| Napajalnik: | 750W Plainum Fixed |
| Ohišje: | Tower |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro, slovensko |
| Certifikati: | MIL-STD-810H |
| Garancija | 36 mesecev On site |
| Vsebina paketa: | računalnik, USB miška in tipkovnica |
| Dimenzije: | 180 x 370 x 415 mm |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |





