Grafična kartica GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE 16G, 16GB GDDR7, PCI-E 5.0
Grafična kartica GIGABYTE GeForce RTX 5080 WINDFORCE 16G, 16GB GDDR7, PCI-E 5.0
GV-N5080WF3OC-16GD
NVIDIA GeForce RTX 5080 grafični procesor z 16GB GDDR7, 3x DisplayPort, 1x HDMI, WINDFORCE hlajenjem in Dual BIOS. Idealno za zahtevne uporabnike.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Vodilо | PCI Express 5.0 x16 |
| Pomnilnik | 16GB GDDR7 256bit |
| Takt procesorja | do 2670 MHz |
| Takt pomnilnika | 30000 MHz |
| Izhodi | 3 × DisplayPort 2.1b, 1 × HDMI 2.1b |
| Podpora za | DirectX 12 API, OpenGL 4.6 |
| Zahteve napajanja | 850W min., 1 × 16-pin |
| Dodatno | NVIDIA Blackwell architecture and DLSS 4 WINDFORCE cooling system Hawk fan Server-grade thermal conductive gel Dual BIOS (Performance / Silent) NVIDIA SFF-ready Reinforced structure Versatile VGA holder |





