Grafična kartica GIGABYTE GeForce RTX 5080 AERO OC 16G, 16GB GDDR7, PCI-E 5.0
Grafična kartica GIGABYTE GeForce RTX 5080 AERO OC 16G, 16GB GDDR7, PCI-E 5.0
GV-N5080AERO OC-16GD
Grafična kartica GeForce RTX 5080 AERO OC 16G, 16GB GDDR7, PCI-E 5.0: NVIDIA GeForce RTX 5080, 16GB GDDR7, PCI-E 5.0, 2730 MHz, WINDFORCE cooling system, 4 years warranty.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Vodilo | PCI Express 5.0 x16 |
| Pomnilnik | 16GB GDDR7 256bit |
| Takt procesorja | do 2730 MHz |
| Takt pomnilnika | 30000 MHz |
| Izhodi | 3 x DisplayPort 2.1a |
| Izhodi | 1 x HDMI 2.1b |
| Podpora za | DirectX 12 API, OpenGL 4.6 |
| Zahteve napajanja | 850W min. 1 x 16-pin |
| Dodatno | Powered by the NVIDIA Blackwell architecture and DLSS 4 |
| Powered by GeForce RTX™ 5080 | |
| Integrated with 16GB GDDR7 256bit memory interface | |
| WINDFORCE cooling system | |
| Hawk fan | |
| Server-grade thermal conductive gel | |
| RGB Lighting | |
| Dual BIOS (Performance / Silent) | |
| NVIDIA SFF-ready | |
| Reinforced structure | |
| Versatile VGA holder | |
| 4 years warranty (Online registration required) |





