Grafična kartica GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti AERO OC 16G, 16GB GDDR7, PCI-E 5.0
Grafična kartica GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti AERO OC 16G, 16GB GDDR7, PCI-E 5.0
GV-N507TAERO OC-16GD
Grafična kartica GeForce RTX 5070 Ti AERO OC 16G s 16GB GDDR7 pomnilnika in hitrostjo taktiranja do 28000 MHz. Podpira DirectX 12 in OpenGL 4.6 ter ima izhode za DisplayPort in HDMI. Ima WINDFORCE hladilni sistem in RGB osvetlitev ter Dual BIOS za prilagajanje delovanja.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Vodilo | PCI Express 5.0 x16 |
| Pomnilnik | 16GB GDDR7 256bit |
| Takt procesorja | do 2588 MHz |
| Takt pomnilnika | 28000 MHz |
| Izhodi | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Izhodi | 1 x HDMI 2.1b |
| Podpora za | DirectX 12 API, OpenGL 4.6 |
| Zahteve napajanja | 750W min. 1 x 16-pin |
| Dodatno | Powered by the NVIDIA Blackwell architecture and DLSS 4 |
| Powered by GeForce RTX™ 5070 Ti | |
| Integrated with 16GB GDDR7 256bit memory interface | |
| WINDFORCE cooling system | |
| Hawk fan | |
| Server-grade thermal conductive gel | |
| RGB Lighting | |
| Dual BIOS (Performance / Silent) | |
| Reinforced structure | |
| Versatile VGA holder | |
| 4 years warranty (Online registration required) |





