Grafična kartica GIGABYTE GeForce RTX 5060 Gaming OC 8G, 8GB GDDR7, PCI-E 5.0
Grafična kartica GIGABYTE GeForce RTX 5060 Gaming OC 8G, 8GB GDDR7, PCI-E 5.0
GV-N5060GAMING OC-8GD
Grafična kartica GeForce RTX 5060 Gaming OC 8G, 8GB GDDR7, PCI-E 5.0. NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, 2595 MHz procesor, 28000 MHz pomnilnik, 3x DP 2.1, 1x HDMI 2.1. WINDFORCE hladilni sistem, RGB osvetlitev, NVIDIA Studio orodja.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Vodilo | PCI Express 5.0 x16 |
| Pomnilnik | 8GB GDDR7 128bit |
| Takt procesorja | do 2595 MHz |
| Takt pomnilnika | 28000 MHz |
| Izhodi | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Izhodi | 1 x HDMI 2.1b |
| Podpora za | DirectX 12 API, OpenGL 4.6 |
| Zahteve napajanja | 450W min. 1 x 8-pin |
| Dodatno | Powered by the NVIDIA Blackwell architecture and DLSS 4 |
| Powered by GeForce RTX 5060 | |
| Integrated with 8GB GDDR7 128bit memory interface | |
| WINDFORCE cooling system | |
| Hawk fan | |
| Server-grade Thermal conductive gel | |
| RGB lighting | |
| Dual BIOS (Performance / Silent) | |
| Reinforced structure | |
| NVIDIA Reflex 2 with Frame Warp | |
| Full ray tracing with neural rendering | |
| NVIDIA ACE | |
| NVIDIA Studio creator tools and technology | |
| NVIDIA Broadcast and ninth-gen NVIDIA Encoder | |
| NVIDIA app with Game Ready and Studio Drivers | |
| NVIDIA G-SYNC |





