Grafična kartica GIGABYTE Aorus Radeon RX 9070 XT ELITE 16G, 16GB GDDR6, PCI-E 5.0
Grafična kartica GIGABYTE Aorus Radeon RX 9070 XT ELITE 16G, 16GB GDDR6, PCI-E 5.0
GV-R9070XTAORUS E-16GD
Grafična kartica Aorus Radeon RX 9070 XT ELITE 16G s 16GB GDDR6 pomnilnika, PCI-E 5.0, WINDFORCE hladilnim sistemom in 4-letno garancijo.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Vodilo | PCI Express 5.0 x16 |
| Pomnilnik | 16GB GDDR6 256bit |
| Takt procesorja | do 3100 MHz |
| Takt pomnilnika | 20000 MHz |
| Izhodi | 2 x DisplayPort 2.1a |
| Izhodi | 2 x HDMI 2.1b |
| Podpora za | DirectX 12 API, OpenGL 4.6 |
| Zahteve napajanja | 850W min. 3 x 8-pin |
| Dodatno | Powered by Radeon™ RX 9070 XT |
| Integrated with 16GB GDDR6 256bit memory interface | |
| WINDFORCE cooling system | |
| Hawk fan | |
| Server-grade Thermal conductive gel | |
| RGB Halo | |
| Dual BIOS (Performance / Silent) | |
| Reinforced structure | |
| Versatile VGA holder | |
| 4 years warranty (Online registration required) |





