Grafična kartica GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5090 MASTER 32G, 32GB GDDR7, PCI-E 5.0
Grafična kartica GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5090 MASTER 32G, 32GB GDDR7, PCI-E 5.0
GV-N5090AORUS M-32GD
Grafična kartica AORUS GeForce RTX 5090 MASTER 32G je zasnovana z NVIDIA GeForce RTX 5090 procesorjem, ki omogoča izjemno zmogljivost. Ima 32GB GDDR7 pomnilnika za gladko delovanje in visoko hitrost delovnega taktiranja.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Vodilo | PCI Express 5.0 x16 |
| Pomnilnik | 32GB GDDR7 512bit |
| Takt procesorja | do 2655 MHz |
| Takt pomnilnika | 28000 MHz 512 bit |
| Izhodi | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Izhodi | 1 x HDMI 2.1b |
| Podpora za | DirectX 12 API, OpenGL 4.6 |
| Zahteve napajanja | 1000W min. 1 x 16-pin |
| Dodatno | Poganja ga arhitektura NVIDIA Blackwell in DLSS 4 |
| Poganja ga GeForce RTX 5090 | |
| Integriran s 32 GB GDDR7 512-bitnim pomnilniškim vmesnikom | |
| WINDFORCE hladilni sistem | |
| Hawk ventilator | |
| Kompozitna kovinska mast za GPE | |
| Toplotno prevodni gel | |
| Superprevodne toplotne cevi | |
| LCD pogled z roba | |
| RGB Halo | |
| Dvojni BIOS (zmogljivost / tiho) | |
| Ojačana struktura | |
| Vsestranski VGA nosilec | |
| 4 leta garancije (potrebna je spletna registracija) |





