Grafična kartica GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5070 Ti MASTER 16G, 16GB GDDR7, PCI-E 5.0
Grafična kartica GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5070 Ti MASTER 16G, 16GB GDDR7, PCI-E 5.0
GV-N507TAORUS M-16GD
Grafična kartica AORUS GeForce RTX 5070 Ti MASTER 16G ponuja NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti procesor, 16GB GDDR7 pomnilnika in podporo za DirectX 12 API ter OpenGL 4.6. Ima tudi impresiven takt procesorja in izboljšan WINDFORCE hladilni sistem.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Vodilo | PCI Express 5.0 x16 |
| Pomnilnik | 16GB GDDR7 256bit |
| Takt procesorja | — |
| Takt pomnilnika | 28000 MHz |
| Izhodi | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Izhodi | 1 x HDMI 2.1b |
| Podpora za | DirectX 12 API, OpenGL 4.6 |
| Zahteve napajanja | 750W min. 1 x 16-pin |
| Dodatno | Powered by the NVIDIA Blackwell architecture and DLSS 4 |
| Powered by GeForce RTX™ 5070 Ti | |
| Integrated with 16GB GDDR7 256bit memory interface | |
| WINDFORCE cooling system | |
| Hawk fan | |
| Server-grade thermal conductive gel | |
| LCD Edge View | |
| RGB Halo | |
| Dual BIOS (Performance / Silent) | |
| Reinforced structure | |
| Versatile VGA holder | |
| 4 years warranty (Online registration required) |





