Grafična kartica ASUS TUF Gaming Radeon RX 9060 XT OC, 16GB GDDR6, PCI-E 5.0
Grafična kartica ASUS TUF Gaming Radeon RX 9060 XT OC, 16GB GDDR6, PCI-E 5.0
90YV0LF0-M0NA00
Odkrijte AMD Radeon RX 9060 XT grafični procesor z 16GB GDDR6 pomnilnika, hitrostjo do 3340MHz in naprednimi funkcijami za vrhunsko zmogljivost.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Vodilo | PCI Express 5.0 x16 |
| Pomnilnik | 16GB GDDR6 128bit |
| Takt procesorja | do 3340MHz |
| Takt pomnilnika | 20000 MHz |
| Izhodi | 2 x DisplayPort 2.1a |
| Izhodi | 1 x HDMI 2.1b |
| Podpora za | DirectX 12 API, OpenGL 4.6 |
| Zahteve napajanja | 550W min. 1 x 8-pin |
| Dodatno | Military-Grade Components |
| Protective PCB Coating | |
| Axial-Tech Fans | |
| Vented Exoskeleton | |
| Dual BIOS | |
| GPU TWEAK III | |
| Dual-ball Fan Bearings | |
| MaxContact Design | |
| ASUS GPU Guard | |
| Auto−Extreme Technology |





