Grafična kartica ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5060 Ti OC, 16GB GDDR7, PCI-E 5.0
Grafična kartica ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5060 Ti OC, 16GB GDDR7, PCI-E 5.0
90YV0MG0-M0NA00
NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti grafični procesor z 16GB GDDR7, 3 x DisplayPort, HDMI 2.1b, in naprednimi funkcijami za vrhunsko igranje in ustvarjanje.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Vodilo | PCI Express 5.0 x16 |
| Pomnilnik | 16GB GDDR7 128bit |
| Takt procesorja | do 2692 MHz |
| Takt pomnilnika | 28000 MHz |
| Izhodi | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Izhodi | 1 x HDMI 2.1b |
| Podpora za | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6, HDCP 2.3 |
| Zahteve napajanja | 550W min. 1 x 16-pin |
| Dodatno | Military-Grade Components |
| Protective PCB Coating | |
| Axial-Tech Fans | |
| Vented Exoskeleton | |
| Dual BIOS | |
| GPU TWEAK III | |
| Fifth-Gen Tensor Cores | |
| New Streaming Multiprocessors | |
| Fourth-Gen Ray Tracing Cores | |
| NVIDIA DLSS 4 with Multi Frame Generation | |
| NVIDIA Reflex 2 with Frame Warp | |
| Full ray tracing with neural rendering | |
| NVIDIA ACE | |
| NVIDIA Studio creator tools and technology | |
| NVIDIA Broadcast and ninth-gen NVIDIA Encoder | |
| NVIDIA app with Game Ready and Studio Drivers and Studio Drivers | |
| NVIDIA G-SYNC |





