Grafična kartica ASUS Prime GeForce RTX 5080 OC, 16GB GDDR7, PCI-E 5.0
Grafična kartica ASUS Prime GeForce RTX 5080 OC, 16GB GDDR7, PCI-E 5.0
90YV0LX0-M0NA00
Grafična kartica Prime GeForce RTX 5080 OC, 16GB GDDR7, PCI-E 5.0: močan GPU, visok takt procesorja in pomnilnika, več izhodov za povezovanje zaslonov, podpora za različne tehnologije za boljše grafično doživetje in optimizacija za igre ter ustvarjalne projekte.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Vodilo | PCI Express 5.0 x16 |
| Pomnilnik | 16GB GDDR7 256bit |
| Takt procesorja | do 2685 MHz |
| Takt pomnilnika | 30000 MHz |
| Izhodi | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Izhodi | 2 x HDMI 2.1b |
| Podpora za | OpenGL 4.6 |
| Zahteve napajanja | 850W min. 1 x 16-pin |
| Dodatno | SFF-Ready 2.5 Slot Design |
| Axial-Tech Fans | |
| Phase-Change GPU Thermal Pad | |
| Vapor Chamber | |
| Dual-Ball Fan Bearings | |
| Dual BIOS | |
| GPU Tweak III | |
| MuseTree | |
| AI-Enhanced Graphics and Performance NVIDIA DLSS 4 with Multi Frame Generation | |
| Game-Winning Responsiveness NVIDIA Reflex 2 with Frame Warp | |
| True-to-Life Graphics Full ray tracing with neural rendering | |
| Digital Humans and AI Assistants NVIDIA ACE | |
| Accelerate Your Creativity NVIDIA Studio creator tools and technology | |
| Enhance Any Video with AI NVIDIA Broadcast and ninth-gen NVIDIA Encoder | |
| Performance and Reliability NVIDIA app with Game Ready and Studio Drivers and Studio Drivers | |
| The Ultimate Gaming Display Technologies NVIDIA G-SYNC |





