Grafična kartica ASUS GeForce GT 730, 2GB GDDR5, PCI-E 2.0
Grafična kartica ASUS GeForce GT 730, 2GB GDDR5, PCI-E 2.0
90YV06N2-M0NA00
GT 730 je fantastična grafična kartica podjetja ASUS. Zasnovana je z visoko učinkovito toplotno zasnovo 0 dB, ki odvaja toploto popolnoma tiho – zaradi česar je GT 730 popolna izbira za vaš tanek domači kino (HTPC). Ekskluzivna tehnologija AUTO-EXTREME za vrhunsko kakovost in najboljšo zanesljivost. Ima tudi GPU Tweak II z XSplit Gamecaster, ki omogoča intuitivno nastavitev zmogljivosti in takojšnje pretakanje igranja.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | NVIDIA GeForce GT 730 |
| Vodilo | PCI Express 3.0 |
| Pomnilnik | 2GB GDDR5 64bit |
| Takt procesorja | 902 MHz |
| Takt pomnilnika | 5010 MHz |
| Izhodi | 1 x VGA (D-Sub) |
| Izhodi | 1 x DVI-D |
| Izhodi | 1 x HDMI 1.4a |
| Podpora za | OpenGL 4.4 |
| Zahteve napajanja | 300W min. |
| Dodatno | Silent passive cooling, AUTO-EXTREME Technology, GPU Tweak II, Low profile bracket priložen |





