Grafična kartica ASUS Dual GeForce RTX 5060 OC, 8GB GDDR7, PCI-E 5.0
Grafična kartica ASUS Dual GeForce RTX 5060 OC, 8GB GDDR7, PCI-E 5.0
90YV0N12-M0NA00
ASUS Dual GeForce RTX™ 5060 združuje zmogljivo toplotno zmogljivost s široko združljivostjo. Napredne hladilne rešitve iz vodilnih grafičnih kartic – vključno z dvema ventilatorjema Axial-tech za optimizacijo pretoka zraka do hladilnika. Zasnovana v kompaktni obliki z 2,5 režami zagotavlja več moči v manj prostora. Zaradi teh izboljšav je ASUS Dual odlična izbira za igralce, ki si želijo visoko zmogljive grafične kartice v kompaktni ohišju.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Grafični procesor | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Vodilo | PCI Express 5.0 x16 |
| Pomnilnik | 8GB GDDR7 128bit |
| Takt procesorja | do 2565 MHz |
| Takt pomnilnika | 28000 MHz |
| Izhodi | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Izhodi | 1 x HDMI 2.1b |
| Podpora za | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6, HDCP 2.3 |
| Zahteve napajanja | 550W min. 1 x 8-pin |
| Dodatno | SFF-Ready 2.5 Slot Design, Axial-Tech Fans, Vented Backplate, Dual-Ball Fan Bearings, Dual BIOS, GPU Tweak III, NVIDIA DLSS 4 with Multi Frame Generation, NVIDIA Reflex 2 with Frame Warp, Full ray tracing with neural rendering, NVIDIA ACE, NVIDIA Studio creator tools and technology, NVIDIA Broadcast and ninth-gen NVIDIA Encoder, NVIDIA app with Game Ready and Studio Drivers and Studio Drivers, NVIDIA G-SYNC |





