Gigabyte napajalnik P650SS 650W 80 Plus Silver
Gigabyte napajalnik P650SS 650W 80 Plus Silver
GP-P650SS
P650SS lahko prenese do 2-kratno skupno odstopanje moči. Popolnoma je združljiv s standardom Intel PSDG (Power Supply Design Guide) ATX 3.0 / ATX 3.1, ki podpira do 200 % odstopanje moči, doseže 70 % učinkovitost pri nizki obremenitvi in je skladen z zahtevanimi standardi za časovno usklajevanje napajalnikov.
Visokozmogljiv ventilator s fluidnim dinamičnim ležajem uporablja tehnologijo blaženja udarcev z oljnim filmom za učinkovito zmanjšanje hrupa, zaradi česar je tišji od običajnih ventilatorjev z obročem in zagotavlja več kot dvakrat daljšo življenjsko dobo. Poleg tega ventilator zazna trenutno porabo energije in temperaturo ter samodejno prilagodi hitrost ventilatorja, da zmanjša hrup.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Moč | 650W |
| Certificiranje | 80 PLUS Silver (230 V EU) |
| Standard | Podpira Intel ATX 3.0 (združljiv z ATX 3.1) |
| Ventilator | 120 mm ventilator z dinamičnim ležajem (FDB) |
| Zasnova kablov | Zasnova ploščatega kabla |
| Napetostna linija | Zmogljivo enojno vodilo +12 V |
| Zaščite | OVP / OPP / SCP / UVP / OCP / OTP |
| Priklopi | ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 600mm*1 |
| CPU/EPS 4+4 Pin x 2 : 650mm+120mm*1 | |
| PCI-e 6+2 Pin x 2 : 600mm*2 | |
| SATA x 3 + 4 Pin Peripheral x 1 : 500mm+120mm+120mm+120mm*1 | |
| SATA x 2 + 4 Pin Peripheral x 2 : 500mm+120mm+120mm+120mm*1 |





