Digitus množilnik HDMI 8×1 DS-43302
Digitus množilnik HDMI 8×1 DS-43302
DS-43302
Digitus HDMI razdelilnik 8×1 DS-43302 omogoča razdelitev enega HDMI vira na do osem zaslonov hkrati. Podpira ločljivost do 1080p (Full HD) in 3D. Primeren je za predstavitve, izložbe, čakalnice in gostinske lokale. Možnost kaskadnega povezovanja do 64 zaslonov.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Oznaka | DS-43302 |
| Ločljivost | 1920×1080, 1080p (FullHD) |
| Podpora HDMI hitrosti | Da |
| HDCP | Podpira HDCP 1.0 / 1.1 / 1.2 |
| Podpora zvočnih formatov | Podpira stisnjene zvočne formate (DTS Digital, Dolby Digital) in nestisnjene (LPCM) |
| Kaskadno povezovanje | Ena raven, do 64 vrat HDMI (za predvajanje) |
| Podprte ločljivosti videa | 480i, 576i, 1080i, 480p, 576p, 720p, 1080p |
| Podpora 3D | Vsi formati 3D, vključno z 1080p pri 24 Hz, 720p pri 60 Hz / 50 Hz |
| Pasovna širina | 225 MHz / 2,25 Gbps na kanal |
| Podpora barv | Deep Color: 12 bitov na kanal |
| LED indikatorji | Za status |
| Napajanje | Zunanji napajalnik: 5V / 3A |
| Dimenzije | 111 × 258 × 27 mm |
| Teža | 730 g |
| Vsebina paketa | 1x Digitus množilnik HDMI 8×1 DS-43302, 1x Napajalnik, 1x Navodila |





