Delovna postaja HP Z2 Tower G1i U9 285K/64GB/SSD 1TB/RTX Pro 2000 Blackwell 16GB/WiFi/W11Pro
Delovna postaja HP Z2 Tower G1i U9 285K/64GB/SSD 1TB/RTX Pro 2000 Blackwell 16GB/WiFi/W11Pro
D06G8ET#ABB
Izkusite nove ravni zmogljivosti za profesionalne delovne procese. Delovna postaja v obliki stolpa HP Z2 z umetno inteligenco je preoblikovana tako, da podpira vrhunsko grafiko in omogoča nemoteno izvajanje eno- in večnitnih aplikacij za hitro modeliranje, simulacijo in upodabljanje. Uživajte v preprosti razširljivosti za izvedbo nadgradnje, ko imate nove potrebe.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 9 285K (do 5,7 GHz) 40MB 24 jeder/24 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit ANG |
| Velikost pomnilnika | 64 GB DDR5 5600 MHz NECC (2x 32GB), 2x proste reže do 256GB |
| SSD pogon | 1 TB PCIe 5×4 2280 M.2 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | nVidia RTX PRO 2000 Blackwell 16GB GDDR7, 4x mDP |
| Vrsta ohišja | Stolp (TWR) |
| Tip/vrsta računalnika | Delovna postaja |
| Nabor vezja | Intel W880 |
| Napajalnik | 700W, 92% učinkovitost, aktivni PFC |
| Priključki spredaj | 4x USB-A 10 Gb/s, 2x USB-C 20 Gb/s, 1 kombinirani priključek za slušalke/mikrofon |
| Priključki zadaj | 2x DP 1.4, 3x USB-A 480 Gb/s, 2x USB-A 10 Gb/s;, 1x RJ-45 1GbE, 1x audio vhod, 1x audio izhod |
| Čitalec kartic | / |
| Razširitve | PCIe Gen5 x16, PCIe Gen4 x1 z x4 priključkom, PCIe Gen4 x4 z x16 priključkom, PCIe Gen4 x4 |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 BE200 (2×2) in Bluetooth 5,4, vPro |
| Žične povezave | Intel I219LM GbE |
| Optična enota | / |
| RAID | 0,1 |
| Varnost | TPM 2.0 modul |
| Mere (Š x V x G) | 17,5 x 38,8 x 42,6 cm |
| Teža | 8,6 kg, odvisno od konfiguracije |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Garancija v mesecih | 36 |





