Delovna postaja HP Z2 Mini G1i Intel Core Ultra 7 265/32GB/SSD 1TB/NVIDIA RTX A2000 Ada 16GB/W11Pro
Delovna postaja HP Z2 Mini G1i Intel Core Ultra 7 265/32GB/SSD 1TB/NVIDIA RTX A2000 Ada 16GB/W11Pro
A40N7ET#ABB
Zagotovite si neverjetno visoko zmogljivost v osupljivo majhni Z2 delovni postaji Mini G1i z umetno inteligenco, s katero se lahko lotite oblikovanja v 3D, upodabljanja v realnem času in osnovnega razvoja modela. Namestitev na mizo ali za monitor omogoča priročen dostop do priključkov. Če se zahteve spremenijo, imate izjemne možnosti za nadgradnje.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 265 (do 5,3GHz) 30MB 20 jeder/20niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit ANG |
| Velikost pomnilnika | 32 GB DDR5 6400 MT/s (1x 32GB), možnost nadgradnje do 128 GB nECC |
| SSD pogon | 1 TB PCIe-4×4 2280 Value M.2 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | nVidia NVIDIA RTX 2000 Ada 16GB GDDR6 |
| Vrsta ohišja | Namizni mini računalnik (DM) |
| Tip/vrsta računalnika | Delovna postaja |
| Nabor vezja | Intel W880 |
| Napajalnik | 280W zunanji napajalnik, do 89-odstotna učinkovitost, aktivni PFC |
| Priključki spredaj | s strani: 1x USB-A 3.2 Gen2 (5V/2.1A), 2x USB-C 3.2 Gen2 (polnilna 5V/3A), 1x kombiniran 3,5mm |
| Priključki zadaj | 3x USB-A 3.2 Gen2, 2x DisplayPort 2.1, 1x RJ+45, 3x USB-A 2.0 |
| Čitalec kartic | / |
| Razširitve | 1x M.2 2230 za WLAN; 2x M.2 2280 PCIe 6 x4; 1x PCIe 5 x8 električna (x16 mehanska, priključek z nizkim profilom) |
| Razširitvena mesta | 1x PCI Express Gen5 x16 |
| Tipkovnica in miška | Brez |
| Zvočniki | da, zvočna kartica Kodek Realtek ALC3205 |
| Brezžične povezave | / |
| Žične povezave | Intel I219-LM GbE |
| Optična enota | / |
| RAID | 0,1 za NVME diske |
| Varnost | integriran TPM 2.0 |
| Mere (Š x V x G) | 21,1 x 6,9 x 21,8 cm |
| Teža | od 2,20 kg, odvisno od konfiguracije |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | IT ECO declaration, US ENERGY STAR, EPEAT Gold za USA, TCO |
| Garancija v mesecih | 36 |





