Delovna postaja HP Z2 Mini G1a AMD AI MAX Pro 395/128GB/SSD 2TB/Radeon 8060S/W11Pro
Delovna postaja HP Z2 Mini G1a AMD AI MAX Pro 395/128GB/SSD 2TB/Radeon 8060S/W11Pro
A40RNET#ABB
Odklenite delovne procese, ki prej niso bili mogoči v mini delovni postaji. Transformativna zmogljivost v kompaktnem računalniku z umetno inteligenco naslednje generacije, da se lahko lotite kompleksnih projektov, pospešenih z umetno inteligenco – hkrati pa se istočasno lotite 3D-oblikovanja in grafično zahtevnih projektov ter poganjajte lokalne velike jezikovne modele.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen AI 9 395 (do 5,1 GHz GHz) 64MB 16 jeder/32niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit ANG |
| Velikost pomnilnika | 128 GB LPDDR5x (8x16GB) 8533 FBGA315, ni možnosti razširitve |
| SSD pogon | 2 TB Z Turbo PCIe-4×4 2280 TLC M.2 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | AMD Radeon 8060S |
| Vrsta ohišja | Namizni mini računalnik (DM) |
| Tip/vrsta računalnika | Delovna postaja |
| Nabor vezja | / |
| Napajalnik | 300W zunanji napajalnik, do 92-odstotna učinkovitost, aktivni PFC |
| Priključki spredaj | spredaj: 1x kombiniran 3,5mm; s strani: 1x USB-A 3.2 Gen2, 1x USB-C 3.2 Gen2 (Alt mode Displayport 2.1 polnilni 15W) |
| Priključki zadaj | 2x USB-A 3.2 Gen2, 2x TB 4 USB4 Type-C Gen 3.2, 2x Mini DisplayPort 2.1, 1x RJ+45, 2x USB-A 2.0 |
| Čitalec kartic | / |
| Razširitve | 1x M.2-E: 1 PCIe Gen 3 x2, 1x M.2-M: 2 PCIe Gen4 x4 |
| Razširitvena mesta | 2x reža PCIe Gen4 x4, HP FLEX moduli |
| Tipkovnica in miška | žična tipkovnica 320K, žična miška 320M |
| Zvočniki | 2W notranji mono zvočnik, zvočna kartica Realtek ALC3205-VA2-CG |
| Brezžične povezave | brezžična kartica MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 (2×2) in Bluetooth 5.4 |
| Žične povezave | Realtek RTL8125BPH-CG GbE |
| Optična enota | / |
| RAID | 0,1 za NVME diske |
| Varnost | integriran TPM 2.0 |
| Mere (Š x V x G) | 20 x 8,55 x 16,8 cm |
| Teža | od 2,20 kg, odvisno od konfiguracije |
| Barva | črna |
| Dodatne informacije | IT ECO declaration, US ENERGY STAR, EPEAT Gold za USA, TCO |
| Garancija v mesecih | 36 |





