Delovna postaja HP Z1 Tower G1i Ultra 7 265/32GB/SSD 1TB/RTX A1000 8GB/W11Pro
Delovna postaja HP Z1 Tower G1i Ultra 7 265/32GB/SSD 1TB/RTX A1000 8GB/W11Pro
A40RRET#ABB
Delovna postaja HP Z1 Tower G1i je zanesljiva rešitev za profesionalce, ki potrebujejo zmogljivost in razširljivost v kompaktni obliki. Opremljena je s procesorjem Intel Core i7-1265U, 32 GB pomnilnika, 1 TB SSD diskom in grafično kartico NVIDIA RTX A1000 z 8 GB, kar omogoča tekoče delo z zahtevnimi aplikacijami za oblikovanje, CAD, analitiko in več. Deluje na operacijskem sistemu Windows 11 Pro ter nudi visoko varnost, stabilnost in podporo za profesionalno rabo. HP Z1 TWR G1i je odlična izbira za ustvarjalce, inženirje ter vse, ki cenijo zmogljivost in zanesljivost.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 7 -265 (2,4 – 5,3 GHz), 30 MB L3, 20 jeder / 20 niti, vPro Enterprise |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit ANG/SLO |
| Pomnilnik | 32 GB DDR5 4800 MHz (1x32GB), 3x prosta reža, možnost nadgradnje do 128 GB |
| SSD pogon | 1 TB PCIe NVMe |
| HDD pogon | Ni |
| Grafična kartica | nVidia RTX A1000 8GB |
| Vrsta ohišja | Stolp (TWR) |
| Tip računalnika | Delovna postaja |
| Nabor vezja | Intel Q670 |
| Napajalnik | 500 W notranji, do 90 % učinkovitost, aktivni PFC |
| Priključki spredaj | 4x USB-A (10Gbps), 2x USB-C (20Gbps), 1x univerzalni priključek za slušalke |
| Priključki zadaj | 1x HDMI 2.1, 2x DP 2.1, 3x USB-A (480Mbps), 2x USB-A (5Gbps), 1x RJ-45, 1x audio izhod |
| Čitalec kartic | Ni |
| Razširitve | 1x PCIe 3.0 x16 (deluje kot x4), 2x PCIe 3.0 x1 |
| Razširitvena mesta | 2x 3,5” HDD, 1x tanki optični pogon, 1x M.2 2230 za WLAN/BT, 2x M.2 2280 |
| Tipkovnica in miška | Ni |
| Zvočniki | 2 W mono |
| Brezžične povezave | Ni vgrajenih |
| Žične povezave | Intel I219-LM Gigabit Network |
| Optična enota | Ni |
| RAID | 0,1 za M.2 diske |
| Varnost | TPM 2.0 modul |
| Mere (Š x V x G) | 15,5 x 33,7 x 30,8 cm |
| Teža | od 5,51 kg, odvisno od konfiguracije |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Garancija | 36 mesecev, podpora na lokaciji naslednji delovni dan |





