DELL Pro Max Tower T2 Ultra 9 285/32GB/SSD 1TB/UMA/1500W/W11Pro
DELL Pro Max Tower T2 Ultra 9 285/32GB/SSD 1TB/UMA/1500W/W11Pro
BTO112_FCT2250_EMEA
DELL Pro Max Tower T2 je vrhunska namizna delovna postaja, zasnovana za profesionalce, ki potrebujejo izjemno zmogljivost in zanesljivost. Opremljena je z najnovejšimi procesorji Intel Core Ultra, ki zagotavljajo izjemno hitrost in učinkovitost pri obdelavi podatkov. Ta računalnik je posebej zasnovan za zahtevne naloge, kot so grafično oblikovanje, 3D modeliranje in analize velikih podatkov. Ena izmed ključnih prednosti DELL Pro Max Tower T2 je njegova sposobnost obvladovanja intenzivnih nalog brez pregrevanja, zahvaljujoč naprednemu hladilnemu sistemu. Poleg tega ponuja širok nabor možnosti za nadgradnjo, kar omogoča prilagoditev računalnika specifičnim potrebam uporabnika.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 9 285 (24 cores, up to 5.6 GHz, 65 W) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64-bit |
| Velikost pomnilnika | 32 GB (2 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s, non-ECC) – 2 prosti reži (do 128GB) |
| SSD pogon | 1 TB TLC with DRAM M.2 2280 PCIe Gen4 SED Ready |
| HDD pogon | Brez / |
| Grafična kartica | Intel Integrated Graphics |
| Vrsta ohišja | Stolp (TWR) |
| Tip/vrsta računalnika | Delovna postaja |
| Nabor vezja | W880 |
| Napajalnik | 1500 W (80 Plus Platinum) |
| Priključki spredaj | 1x USB 3.2 Type-C Gen 2 (10 Gbps), 1x USB 3.2 Type-C Gen 2×2 (20 Gbps), 2x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps), 1x univerzalni audio |
| Priključki zadaj | 1x USB 3.2 Type-C Gen 2×2 (20 Gbps), 2x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps), 2x USB 2.0, 1x RJ45 (1 GbE), 2x DisplayPort 1.4 (HBR2), 1x Thunderbolt4 port |
| Čitalec kartic | da (SD, SDHC, SDXC) |
| Razširitve | 1x Gen 5 PCIe x16, 1x Gen3 PCIe x4, 1x Gen 4 PCIe x4 |
| Razširitvena mesta | 3x M.2 2230/2280 slots za SSD. 3x HDD 3,5 inch, 1x HDD slim |
| Tipkovnica in miška | Dell komplet miška s tipkovnico KB216/MS116 |
| Zvočniki | 1x notranji |
| Brezžične povezave | / |
| Žične povezave | Ethernet 10/100/1000 Mbps |
| Optična enota | / |
| RAID | / |
| Varnost | TPM, Kensington reža za ključavnico |
| Mere (Š x V x G) | 187.70 mm x 387,00mm x 438,00 mm |
| Teža | 8.50 kg- 20.40kg |
| Barva | črna |
| Dodatne informacije | Premium CPU Air Cooler |
| Garancija v mesecih | 36 ProSupport and Next Business Day Onsite Service |





