Dell Pro Max 16 U7-265H/32GB/1TB SSD/16″ FHD+/RTX PRO 500 Blackwell 6GB/W11Pro
Dell Pro Max 16 U7-265H/32GB/1TB SSD/16″ FHD+/RTX PRO 500 Blackwell 6GB/W11Pro
BTO122_MC16250_EMEA
DELL Pro Max 16 je visoko zmogljiv prenosni računalnik, namenjen zahtevnim profesionalnim uporabnikom in podjetjem, ki potrebujejo vrhunsko zmogljivost in zanesljivost. Ta prenosnik združuje elegantno oblikovanje s številnimi naprednimi funkcijami, ki omogočajo učinkovito delo in ustvarjanje v različnih okoljih. Ohišje računalnika je kakovostno izdelano in trpežno, z estetsko oblikovanimi linijami ter visoko kakovostnimi materiali. 16-palčni fHD+ zaslon omogoča ostro in živahno sliko ter zagotavlja udobno delovno izkušnjo. Nudi tudi izredno natančen prikaz barv, kar je zelo pomembno za grafične oblikovalce.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 40,64 cm (16,0”) FHD+ 1920×1200 WLED WVA, nebleščeč, 45% NTSC, 300 Nits |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 -265H vPro (13 TOPS, 16 jeder, do 5.3 GHz) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64-bit |
| Velikost pomnilnika | 32 GB 2x16GB, DDR5, 5600 MT/s, 2 od 2 reži zasedeni (do 64GB) |
| SSD pogon | 1 TB M.2 2280, Gen4 PCIe NVMe, Class 40, SED |
| HDD pogon | Brez (možnost vgradnje dodatnega SSD M.2) |
| Grafična kartica | nVidia RTX PRO 500 Blackwell 6GB GDDR7 |
| Tip prenosnika | Delovna postaja |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA (priklopna postaja DELL Pro Thunderbolt 4 Smart Dock – SD25TB4 ident 171361 |
| Barva | Sivo-črna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x Thunderbolt 4(40 Gbps z PD in display port), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 2.1, 1x RJ45 1Gbps, 1x vhod za slušalke |
| Čitalec kartic | micro SD |
| Tipkovnica in miška | osvetljena slovenska gravirana z numeričnim delom, Multitouch drsna ploščica |
| Zvočniki in kamera | 2x 2 W, Cirrus Logic CS42L43, 2x mikrofon, 8MP 30 fps HDR RGB+IR kamera (ExpressSign-In, Intelligent privacy, zaklopka za kamero) |
| Brezžične povezave | Intel® Wi-Fi 7 BE201, Bluetooth® 5.4 wireless card |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 6-celična 96 WHr, ExpressCharge(TM), 130w napajalnik |
| Varnost | vPro, slot za zaklepanje, čitalec prstnih odtisov |
| Mere (Š x V x G) | 358.00 mm x 256.00 mm x 15.08 – 19.08 mm |
| Teža | 2.11 kg |
| Ohišje | plastika |
| Dodatne informacije | EPEAT 2018 Registered (Gold), ENERGY STAR Qualified |
| Garancija v mesecih | 36 ProSupport and Next Business Day Onsite |





